eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Чому продають авто нам?

 

Ми, команда сервісу eTachki.com®, розуміємо, що продаж автомобіля може бути важким, заплутаним і тривалим процесом. Дійсно, не кожного дня доводиться продавати автомобіль, тому знайти найкращий підхід до вирішення цього завдання досить нелегко.

Якщо Ви вирішили продати автомобіль по приватній угоді, це означає, що Ви витратите гроші на оголошення, при цьому не маючи жодних гарантій того, що Ви продасте свій автомобіль. Платні оголошення бувають досить дорогими, при цьому вони не позбавлені недоліків.

Як правило, Ви повинні залишити номер телефону для потенційних покупців, і Ви будете витрачати свій час на те, щоб відповідати на телефонні дзвінки і давати відповіді на питання випадкових людей, які, можливо, зв'яжуться або зв'яжуться з Вами в подальшому. Крім того, на Вас може обрушитися шквал дзвінків від людей, які є зовсім не потенційними покупцями, а іншими продавцями, які будуть обіцяти Вам швидкий продаж.

Якщо Ви зв'язуєтеся з потенційними покупцями через оголошення, як Ви можете бути впевнені в тому, які з них дійсно зацікавлені, а не просто будуть витрачати Ваш час, намагаючись необгрунтовано торгуватися, щоб потім перейти до наступної потенційній жертві? Про це судити неможливо доти, доки Ви не витратите свій час і сили. До того ж, в будь-якому випадку, Ви дійсно хочете, щоб до Вас додому приходили чужі люди?

Навіть тоді, коли угода таки доходить до того етапу, коли «покупець» вже справді сідає за кермо Вашого автомобіля для тест-драйву, хто може надати гарантію, що в процесі він не зашкодить Ваш автомобіль, в результаті чого Вам буде виписаний круглий рахунок за ремонт?

Як Вам ідея поїздки в дилерський центр з метою продажу автомобіля? Якщо вміння торгуватися - не Ваш коник, будьте готові до того, що Ви замучитеся, намагаючись отримати суму, яку реально коштує Ваш автомобіль. Дилери прекрасно знають свою справу, у них за плечима багаторічний досвід збивання ціни: адже це їх прибуток! Коли Ви маєте справу з дилером, про справедливу ціну не може бути й мови. Ви не можете бути впевнені в тому, що Вам називають обгрунтовану оцінну вартість, особливо якщо марка Вашого автомобіля відрізняється від тих, які пропонує той чи інший дилерський центр .

Продайте свій автомобіль швидко, безпечно і справедливо разом з eTachki.com®!