eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Range Rover в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Range Rover за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Range Rover

Отже, Ви хочете продати автомобіль. Але де шукати чесного, порядного покупця, крім авторинків та інтернет-бірж? Все просто - Вам потрібно просто звернутись до нас. Пропозиції на кшталт - "Продам Land Rover Range Rover 3 покоління", можна бачити не тільки в інтернеті, а навіть на ліхтарних стовпах у Вашому місті, та нема ніякої гарантії, що з Вами не зв'яжеться шахрай, або просто несерйозна людина, з якою все затягнеться на місяці. Натрапивши на аферистів, Ви просто втратите свій автомобіль, не отримавши нічого - такі ситуації відбуваються буквально щодня. Можливо, хтось думає: "Ну, кому я продам Land Rover Range Rover 3 покоління, якщо сьогодні на ринку стільки іномарок? А якщо я і знайду покупця, як я продам Land Rover Range Rover 3 покоління за гарну ціну?" Частково, ці слова вірні. Чому частково? Тому що, в придбанні Вашого автомобіля зацікавлені ми.

Конкурентне середовище, яке стрімко зростає з року в рік, вимагає від продавця чималих зусиль. Розміщення оголошень на сайтах із текстом - "Продам Land Rover Range Rover 3 покоління", зовсім не гарантує швидкої і успішної операції. Адже, крім даного оголошення, є тисячі інших. Коли покупець читає текст - "Продам Land Rover Range Rover 3 покоління", про що він думає в першу чергу? Звісно, про те, як придбати дешевше. Тобто, він зацікавлений у власній вигоді, але ніяк не у Вашій. Щоб реалізувати свій транспортний засіб швидко, просто і з максимальною вигодою - зверніться до нас, і Вам більше не доведеться сидіти біля комп'ютера у пошуках покупця. Він зараз сам стукає у Ваші двері, з готовністю запропонувати Вам найкращі умови.

Будучи перевіреним і надійним гравцем на цьому ринку, ми завжди дбаємо про наших клієнтів, адже від цього безпосередньо залежить наша репутація і успіх. Зрозуміло, ми також зацікавлені і у власній вигоді, але, на відміну від приватної особи, подумаємо і про Вашу. Замість того, щоб проводити дорогоцінний час в думках: "Кому я зараз продам Land Rover Range Rover 3 покоління", можна прямо зараз подзвонити або написати нам, і подібні питання Вас більше не потурбують. Так само, як і страх перед можливими шахраями, кількість котрих зростає разом зі зростанням автомобільного ринку. Прозора, чесна угода і гарні умови - що може бути краще для продавця авто? Все це ми готові дати Вам вже зараз.