eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Range Rover в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Range Rover за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Range Rover

На сьогоднішній день продати Land Rover Range Rover 3 покоління [Рестайлінг] може кожен. Це не складе особливих труднощів. Однак цей процес пов'язаний з певним ризиком. На вітчизняному ринку автомобілів орудує безліч шахраїв і недобросовісних ділків, які намагаються обдурити недосвідчених продавців б/у авто. Тому, якщо у вас виникло бажання продати Land Rover Range Rover 3 покоління [Рестайлінг], наполегливо рекомендується обирати найнадійніший спосіб. Таким, на даний момент, по праву вважається реалізація б /у автомобілів на спеціальних сайтах, які надають посередницькі послуги. На таких майданчиках і продавці, і покупці можуть бути впевненими, що їх не обдурять, а угода пройде швидко і відповідно до вітчизняного законодавства.

На нашому сайті всім, хто хоче продати Land Rover Range Rover 3 покоління [Рестайлінг], надається повний спектр послуг: починаючи від незалежної оцінки транспортного засобу, і закінчуючи юридично грамотним оформленням усієї необхідної документації. Основною перевагою такого варіанту реалізації авто, є абсолютна безпека угоди. Обидві сторони навіть не контактують один з одним, а значить, не можуть обдурити. Для всіх зацікавлених покупців, наша компанія проводить онлайн аукціон на кожен автомобіль, що побував на огляді. Нами також передбачена програма викупу кредитних авто з максимальною вигодою для продавця. Кредит банку повністю погашається.

Щоб швидко продати Land Rover Range Rover 3 покоління [Рестайлінг] на нашому сайті, потрібно заповнити просту форму, де вказати достовірну інформацію про автомобіль. Відразу ж покупець дізнається попередню вартість машини, і на пошту йому прийде пропозиція про викуп. Після цього потрібно буде під'їхати до найближчого відділення нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці проведуть візуальний огляд Land Rover Range Rover. Це робиться для того, щоб покупець точно знав, за що буде платити гроші. Після проведення 30-ти хвилинного онлайн аукціону, і узгодження ціни з власником авто, можна приступати до оформлення угоди купівлі / продажу. Буквально в той же день ви отримаєте за своє авто обумовлену суму грошей.

Такий спосіб реалізації з кожним роком стає все більш популярним, поступово витісняючи дошки оголошень в інтернеті, рекламу в друкованих ЗМІ та інші раніше популярні способи. І це не дивно, адже продавець гарантовано отримає за машину справедливу суму. Варіант шахрайства повністю виключений. Наш сервіс дозволяє реалізувати транспортні засоби різних марок.