eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Range Rover в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Range Rover за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Range Rover

Точних даних, скільки разів людина за життя змінює собі автомобіль, ніде не опубліковано. Як правило, перший раз автомобіль змінює свого власника через 3 роки, а потім приблизно через кожні 2 роки. Винятки, звичайно ж, існують, але це невблаганна статистика. А цифри, як відомо, важко заперечити.

І коли настає той момент, що прийнято остаточне рішення продати Land Rover Range Rover 2 покоління потрібно визначитися з тим, як саме це зробити. Абсолютно зрозуміло прагнення продати автомобіль якомога швидше, якомога дорожче, і при цьому витратити якомога менше власних коштів.

Саме ці завдання вирішує сервіс eTachki.com. Всі три завдання з максимальним ефектом. Треба розуміти, що оголошення продам Land Rover Range Rover 2 покоління повинні побачити якомога більшу кількість разів і якомога більше потенційних покупців. Тільки тоді можна бути впевненим, що ціна, яку запропонують за Range Rover не занижуватиметься. А щоб звести до мінімального рівня ризик зіткнутися з шахраями, треба розбиратися в юридичних нюансах укладання угод, мати гарантію правильного оформлення документів і повну впевненість в отриманні виручених від продажу автомобіля грошових коштів.

Переваги розміщення на сервісі eTachki.com інформації, що вами продається Land Rover Range Rover 2 покоління очевидні:

1. Інтернет сьогодні - безумовний лідер за ступенем поширення інформації, рекламування, залучення потенційних покупців, доступності. З ним вже не можна порівняти інші засоби масової інформації;

2. Спосіб продажу через аукціон позбавляє від необхідності самому підбирати клієнтів, домовлятися про зустрічі з метою огляду зовнішнього стану Land Rover, проводити постійну діагностику, вести торг з покупцем, витрачати час на поїздки, бесіди;

3. Можна повністю позбутися від оформлення документів, фотографування своєї машини, боязні не отримати гроші від угоди.

Навіть якщо це довірити іншій особі - товаришеві, родичу, знайомому, все одно тоді вони вже зіткнуться з цією проблемою.

Сервіс eTachki.com всі ці проблеми вирішує за вас. Перевірити це просто - достатньо зателефонувати нам, і вас безкоштовно проконсультують про всі аспекти продажу вашого автомобіля Land Rover Range Rover 2 покоління. Цим же фахівцем або за допомогою вбудованого інструменту на сервісі можна попередньо оцінити вартість машини. Далі досить виділити трохи часу, домовитися про час зустрічі на найближчому відділенні компанії, щоб ми зробили барвисті фотографії і оцінили стан машини, провівши своїм обладнання діагностику. Це зручно і комфортно.

Після того з лотом про продаж Land Rover Range Rover 2 покоління ознайомиться велике коло дилерів, який є клієнтами послуг сервісу eTachki.com. Проводиться аукціон, який визначає переможця, який запропонував найбільшу ціну за Land Rover. Процес абсолютно прозорий, який позбавляє вас від торгу, розчаруванням від тих цін, які пропонують перекупники машин, збивання вартості клієнтом через кожну дрібницю.

Сайт eTachki.com — це унікальний аукціон, який не має аналогів в Україні. Він спеціалізується не на питаннях простого розміщення оголошення, створення поля для дискусії між покупцем і продавцем. Його найсильніша сторона, яка і потрібна саме в питаннях продажу — це залучення дилерів, надання інформації по вашій машині як можна більшому колу відвідувачів і швидкий продаж. Не має довгих коментарів до оголошення, відгуків, телефонних розмов.

Загальна практика говорить, що через наш сайт машина знаходить свого покупця дуже швидко, не більше 30 хвилин. Цей термін поширюється на нові машини, старі і навіть взяті в кредит. Аукціон визначить максимальну ціну за Land Rover Range Rover 2 покоління і після прийнятого рішення про продаж протягом 2 годин вона продається. Виділивши всього кілька годин, ви встигнете продати машину, отримати гроші і навіть може бути доглянути собі нову.

Витрати на роботу із сервісом для продавців нульові, виключаються витрати на діагностику, палива на поїздки, і при цьому знаходиться найбільш платоспроможний покупець, щоб ви отримали якомога більшу суму.

Юридичну допомогу надають наші юристи. Гарантія безпеки операцій, правильності оформлення необхідних документів абсолютна. Ми бережемо свою репутацію і створений імідж.