eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Range Rover в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Range Rover за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Range Rover

За офіційними даними, продажі нових автомобілів в Україні за останні два роки різко скоротилися, що не могло не відобразитись на ринку старих авто - обсяги в цьому сегменті зросли більш ніж в два рази, так як ринок заполонила величезна кількість машин зі сходу України. Безумовно, така ситуація не може не впливати і на цінову політику, адже конкуренція диктує ціну. А ціна неухильно падає. За даними Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, ця тенденція вперше відчутно проявилася в червні 2014 року, коли продажі зросли втричі порівняно з травнем того ж року, а ціни стрімко поповзли донизу. Припустимо, Ви власник Land Rover Range Rover. Сьогодні продати Land Rover Range Rover або іншу іномарку за хорошою ціною значно складніше. Ну, а якщо при цьому Ви захочете продати Land Rover Range Rover швидко, то ціну Вам доведеться знизити до непристойності. Це є додатковим стимулом до того, щоб скористатися нашим сервісом і продати Land Rover Range Rover нам. У свою чергу, ми гарантуємо Вам прозорі та вигідні умови угоди.

Через те що інтернет є найбільш динамічною і швидкозростаючою бізнес-середовищем, величезна кількість купівлі-продажу авто здійснюється саме через інтернет. З одного боку, це дуже зручно, з іншого - не дуже безпечно, тому що інтернет дає різним аферистам величезний простір для маневру. А значить, збираючись продати Land Rover Range Rover, Вам потрібно буде йти на певний ризик, дотримуючись заходів безпеки. З нами Ви можете бути впевнені у швидкій і вигідній співпраці, а також у законності й прозорості всіх операцій. Наша репутація перевірена часом і величезною кількістю задоволених клієнтів, серед яких можете бути і Ви. Немає сенсу розміщувати сотні оголошень на різних інтернет-майданчиках, що виступають у ролі посередників з продажу авто. Немає сенсу звертатися до сумнівних перекупників, які занижують ціни заради власної наживи - продати Land Rover Range Rover буде значно простіше, звернувшись до нас.
 
Враховуючи всі вищеперелічені фактори і ризики, користуючись лише своїми силами, знайти хорошого покупця буде дуже нелегко. Часто буває так, що людина засинає і прокидається з однією думкою: "Сьогодні я точно знайду свого покупця і нарешті продам Land Rover Range Rover". Але нерідко трапляється так, що витративши чимало часу і здоров'я, людина все ж звертається до нас, хоча , це можна було зробити з самого початку, заощадивши і час, і сили.