eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Range Rover Evoque в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Range Rover Evoque за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Range Rover Evoque

Не дивлячись на те, що сьогодні існує безліч різних варіантів продати свій автомобіль, вони мають суттєві відмінності, а головне — відрізняються по ефективності. Найголовнішим критерієм в оцінці ефективності для продавця, звичайно ж, є сума виручених коштів від продажу.

Оголошення продам Land Rover Range Rover Evoque 1 покоління можна помістити в місцеві газети, які спеціалізуються на такого роду угодах; можна звернутися до сайтів, які розміщують таку інформацію на своїх сторінках; скористатися послугами телебачення, відправитися на найближчий автомобільний ринок; надрукувати оголошення на аркуші паперу і закріпити його на задньому склі Land Rover, розвісити оголошення на дошках в своєму кварталі.

Але максимальну вигоду продавцеві гарантує розміщення інформації продам Land Rover Range Rover Evoque 1 покоління на спеціальному сервері eTachki.com. І ось чому.

Будь-який інший спосіб продати машину вимагає максимальної участі в угоді власника транспортного засобу. Через побачені оголошення (або візуальний контакт з машиною на автомобільному ринку), починається початковий етап самої угоди — огляд машини, оцінки і пропозиція ціни. Для огляду Land Rover потрібно доставити машину до місця зустрічі, часом витратити багато часу і палива, щоб тільки показати її можливо потенційному покупцеві. І немає ніяких гарантій, що це не шахрай, що не перекупник, а порядний покупець. При цьому, щоб оцінити повний стан машини обов'язково постане питання про проведення її діагностики на СТО, після якого власне кажучи і починає формуватися ціна, яку готовий запропонувати покупець. І якщо не знайдено принципової згоди у вартості, процес починається знову вже з іншим клієнтом. Такий цикл може тривати тижнями, місяцями. І навіть вже після того, як машина буде продана, вже витрачено багато коштів на дзвінки, поїздки, огляди. При цьому з рахунку списуються витрачені нерви і дорогоцінний час.

Сервері eTachki.com складається з настільки короткого ланцюжка, що витрати мінімізовані практично до нуля. Його ефективність полягає в самому принципі існування і напрямку діяльності. Сервіс призначений для реалізації машин на аукціонах великому числу дилерів. Оголошення продам Land Rover Range Rover Evoque 1 покоління залучає з числа численної клієнтської бази значно більше число покупців, ніж інші способи продажу, серед них в інтернеті проводиться змагальний аукціон, виявляється потенційний покупець-переможець, який запропонував найбільшу ціну за «Бренд».

Подібний сервіс — який діє одноособово в Україні на сьогоднішній день.

Процес продажу зводиться до найпростіших дій, яких всього 3.

Перше — зателефонувати менеджерам, провести безкоштовну консультацію про аспекти продажу Land Rover Range Rover Evoque 1 покоління і попередньо оцінити машину. Зробити це можна, скориставшись послугами менеджерів, або самостійно на сайті.

Друге — домовитися про одну зустріч в найближчому відділенні компанії. Спеціаліст сам проведе діагностику Land Rover Range Rover Evoque, зробить необхідні фотографії.

Після цього розміщується інформація про продаж автомобіля і вже максимум за 30 хвилин в процесі аукціону буде знайдений найпривабливіший для продавця покупець з максимально запропонованою ціною. Давши згоду на продаж, через 2 години машина буде продана. При цьому, юристи в штаті компанії, проведуть перевірку всіх документів, забезпечать чистоту юридичної угоди, дадуть гарантії дотримань всіх норм чинного законодавства.

Третє — отримати гроші і підписати необхідні документи.

Зручність сервісу, його переваги очевидні і безперечні. Аукціон незалежний, угода прозора, ціна продажу — максимально можлива.

Сайт eTachki.com працює з усією номенклатурою машин і їх станом: імпортними та вітчизняних виробників, новими і старими, з мінімальним і максимальним пробігом, в тому числі і оформленими в кредит або у розстрочку.

З кожним клієнтом сервіс eTachki.com працює індивідуально, вибудовуючи атмосферу довіри, надійного партнерства і безпеки. Мету клієнта — швидко і безпечно продати машину, компанія втілює якісно і професійно.