eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Range Rover Evoque в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Range Rover Evoque за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Range Rover Evoque

Продати Land Rover Range Rover Evoque

Складно уявити собі життя сучасної людини без автомобіля. Швидке переміщення в просторі - вибір людей з активною життєвою позицією. Автомобіль забезпечує необхідний комфорт і безпеку. Будь-то поїздка по мегаполісу, бездоріжжю або на швидкісній автостраді. Максимально відповідає високим критеріям якості машина Land Rover Range Rover Evoque. Реалізувати її на ринку з рук не складе труднощів. Досить знайти в газеті або на дошці оголошень в інтернеті рубрику Продати Land Rover Range Rover Evoque, і розмістити там своє оголошення. Однак, тут варто бути дуже уважним. Рубрику Продати Land Rover Range Rover Evoque рекомендується шукати на ресурсах і виданнях з хорошою репутацією. Також можна звернутися в спеціальні компанії, які займаються реалізацією б/в Land Rover Range Rover Evoque. Вони можуть стати посередником процесу купівлі/продажу. Крім цього, можна звернутися до знайомих чи друзів з пропозицією продати Land Rover Range Rover Evoque. Це, мабуть, є найбільш простим способом продажу.

Щоб збути автомобіль Land Rover Range Rover Evoque за максимально вигідною ціною, його необхідно правильно підготувати, щоб він мав товарний вигляд. Тільки після цього можна писати в розділ Продати Land Rover Range Rover Evoque. Для початку, необхідно перевірити кузов на наявність подряпин і вм'ятин. По можливості, їх слід усунути. Якщо є місця з облізлою фарбою, то їх слід пофарбувати. Далі, необхідно ретельно вичистити і пропилососити сидіння та крісла, випрати чохли, витерти пил на панелі управління і в бардачку. Також, потрібно ретельно вимити вікна зсередини і зовні. По можливості, двигун, ходова, трансмісія й інші ключові деталі автомобіля повинні бути в повному порядку. Це суттєво вплине на ціну, у вигідну для вас сторону. Цифри, під час подачі оголошення в розділ Продати Land Rover Range Rover Evoque, вас порадують.

Не менш важливим фактором успіху, в ході реалізації автомобіля за вигідною ціною, є правильно обрана стратегія і лінія поведінки з покупцем. Рекомендується виставляти ціну на 10-20% вище очікуваної. Тоді у вас з'явиться простір для маневру, і ви зможете легко скинути ціну, нічого, по суті, не програвши. Якщо ви не вмієте, або не хочете, самостійно продавати автомобіль, можна звернутися в спеціальну компанію, де є розділ Продати автомобілі б/в. Там вам допоможуть реалізувати авто за бажаною ціною. Знову варто відзначити, що наполегливо рекомендується звертатися до посередників з хорошою репутацією. Тоді вам нічого не загрожуватиме.