eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover LR4 в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover LR4 за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover LR4

На сьогоднішній день автомобільний ринок пропонує потенційним покупцям масу пропозицій, через що далеко не завжди вдається швидко і вигідно продати Land Rover LR4 навіть в дуже хорошому стані. Дана марка автомобіля користується великою популярністю серед сучасних автолюбителів, однак велика конкуренція ринку може привести до затяжного процесу продажу.

Саме тому зазначений варіант реалізації є неефективним. Для того щоб продати Land Rover LR4, Вам знадобиться: вникнути у всі нюанси процесу, втрачаючи при цьому дорогоцінний час, оплачувати орендоване місце на ринку, регулярно проходити технічний огляд, щоб підтвердити покупцеві справність транспортного засобу.

Існує також другий варіант, який дозволить продати Land Rover LR4, прикладаючи мінімум зусиль - подати оголошення про продаж. В даному випадку Вам не потрібно постійно приганяти авто на ринок, втрачаючи особистий час. Однак витрат під час продажу, в даному випадку, також не уникнути. Крім цього, необхідно відзначити, що покупець не зможе повністю оцінити стан автомобіля, а це є негативним фактором у процесі реалізації.

Як продати Land Rover LR4 швидко, вигідно, без переплат?

Відповідь проста - скористатися послугами сервісу eTachki.com. Наша компанія дозволяє максимально швидко і ефективно реалізувати транспортний засіб за найвищими цінами, запропонованими зацікавленими покупцями.

eTachki - це перший на території країни сервіс, який займається реалізацією автомобілів, практично без участі господаря транспорту.

Принцип роботи сервісу

Щоб продати Land Rover LR4 за допомогою eTachki.com, необхідно зв'язатися з менеджером компанії, уточнити розташування найближчого відділення і доставити авто за вказаною адресою. Висококваліфіковані фахівці компанії виконають безкоштовний технічний огляд і створять якісний фотоальбом, завдяки чому потенційні покупці отримають максимальну інформацію про, що здобувається транспортному засобі.

Попередньо підготовлений до продажу автомобіль виставляється на аукціон, тривалість якого становить 30 хвилин. В аукціоні беруть участь відомі дилери країни, що значно збільшує ймовірність вигідно продати Land Rover LR4 в короткі терміни. Після проведення аукціону, менеджер компанії зв'язується з власником транспортного засобу і озвучує максимально високу ставку. Якщо запропонована ціна задовольняє продавця, укладається угода продажу і власник автомобіля отримує грошові кошти протягом двох годин.

Основні переваги eTachki.com:

- Співпрацюючи з нашими сервісом, Ви отримуєте гарантію чесної угоди і захист від шахрайства.
- Оперативний продаж протягом декількох годин.
- Повну відсутність витрат, у тому числі і прихованих.
- Можливість реалізації за найвищою ціною.

Слід зазначити, що навіть після згоди на аукціон, наша компанія не зобов'язує клієнта до продажу. Якщо запропонована ціна виявиться занадто низькою, клієнт має право відмовитися від угоди.