eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover Defender в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover Defender за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover Defender

Для будь-якого власника транспортного засобу настає час, коли він приймає рішення продати Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг]. Виникає бажання купити нову машину, позбутися старої, змінити модель, тому що народилася дитина, терміново знадобилися гроші. Процедура продажу пов'язана з безліччю підводних каменів, вимагає міцних нервів, тимчасових втрат.

Продаж транспортного засобу власними зусиллями - важкий процес в наслідок ряду причин. Велика конкуренція на автомобільному ринку, явна перевага машин іноземних компаній перед продукцією вітчизняних виробників можуть призвести до того, що ваше оголошення продам Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг] може дуже легко розчинитися у величезній масі інформації подібного роду. Велику, якщо не фундаментальну роль при продажі автомобіля Land Rover грає спосіб і місце розміщення оголошення.

Друкувати оголошення продам Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг] і розвішувати його на інформаційних стендах, біля під'їздів, на зупинках та інших місцях - метод, який себе вичерпав. Не сильно зростуть шанси, якщо розмістити  напис "продам Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг]" із зазначенням номера телефону власника на самому автомобілі, хоча кожен неодноразово стикався з таким способом продати машину. Друковані засоби масової інформації, в силу того, що значно втратили своє значення, швидше за все теж приведуть до невтішного результату.

Сьогодні унікальним стартовим майданчиком для реалізації будь-яких пропозицій, у число яких входить і продаж автомобіля, є інтернет. Серед великого різноманіття сервісів, що спеціалізуються на продажах машин, eTachki.com займає особливу нішу.

Розміщення оголошення продам Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг] ще не гарантує, що ви не зіткнеться з шахраєм, аферистом, або зможете продати автомобіль за заявленою вами вартістю. З вами, швидше за все, першими зв'яжуться професійні перекупники, які будуть намагатися знизити вартість, збивати з пантелику, залишати уїдливі коментарі про завищену ціну. Навіть якщо на вашу машину звернуть увагу потенційні покупці, потрібно буде домовлятися про зустріч для огляду, поїздки на СТО для діагностики, де можуть працювати друзі покупця, значить, знову ваш автомобіль може втратити в ціні. Альтернативні способи продажів, наприклад, Trade In, який полягає в продажу старого автомобіля для покупки нового з автосалону с оплатою різниці цін, теж призводить до того, що старий автомобіль продається за заниженою ціною.

Сервіс eTachki.com існує давно, зумів сформувати позитивний імідж, заслужив повну довіру і подяку багатьох сотень власників, які продали свої машини через цей сервіс. Продати Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг] можна за півгодини, а часом і швидше, при цьому витрати мінімальні, а через аукціон знаходиться покупець, який пропонує найбільш вигідну ціну. Продаються нові, старі автомобілі і взяті в кредит - обмежень не існує.

Всього три кроки відділяють від продажу:
- безкоштовна консультація і попередня оцінка на сайті або фахівцем в бесіді по телефону;
- особиста зустріч з представником сервісу, під час якої він зробить професійні фотографії, проведе діагностику своїм сучасним обладнанням;
- проведення аукціону та оприлюднення максимальної ціни, запропонованої за Land Rover Defender 1 покоління [Рестайлінг].

При цьому, власник повністю позбавлений необхідності знати всі нюанси і зміни в законодавстві для того, щоб була гарантована юридична чистота угоди з продажу автомобільного засобу. Цим займаються юристи сервісу eTachki.com.

З розміщеної інформацією ознайомиться величезне коло дилерів. Кількість користувачів сервісу вражаюче велика, а динаміка їх зростання стрімко збільшується. Тому сервіс гарантує, що умови продажу - одні з найкращих.

Якість угоди, швидкість продажу, мінімальні зусилля з боку власників є підтвердженням високого рівня роботи. Через 30 хвилин після аукціону відома ціна автомобіля, через 2 години після прийнятого рішення про продаж, Defender продається. Оперативно, швидко, юридично безпечно! Відпадає необхідність розмовляти по телефону з потенційними клієнтами, їздити на зустрічі і показувати свою машину, переживати за юридичну сторону продажу, ризикувати зіткнутися з недобросовісними покупцями.

Переваги співпраці з eTachki.com очевидні. Швидкість здійснення угоди, комфортні умови співпраці, повне дотримання законів при здійсненні операцій, вигідні умови, максимальний результат.