eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Land Rover в Україні.

Терміновий автовикуп Land Rover за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Land Rover

Ми спеціалізуємося на купівлі усіх автомобілів Land Rover

Автомобілі Land Rover – не просто міський засіб пересування. Міць і сила, хижий вигляд і підвищена безпека для водія. З таким «залізним конем» не зможе налякати ніяке бездоріжжя. Звичайно, для міста такий варіант не завжди зручний – вимагає багато місця, високий рівень витрат палива, маневреності для міських вуличок не завжди вистачає. Але в будь-якому випадку – машина знакова, статусна, має чимало фанатів і любителів цієї марки.

Сервіс eTachki.com® завжди готовий допомогти продати ленд ровер з пробігом в мінімальні часові рамки за максимально можливу суму! Чому саме ми і в чому наші переваги перед іншими способами продажу? Все просто:

 1. Для початку співпраці не потрібно навіть виходити з будинку або офісу – зайдіть на сайт eTachki.com, зареєструйтесь, введіть дані авто і дізнайтеся його середньоринкову ціну. Тут же можна вибрати зручний час для зустрічі в найближчому відділенні.
 2. Одна машина, один експерт, один огляд. Вам не доведеться відвідувати різні СТО і діагностики, щоб підтвердити для покупців стан автомобіля. У відділенні автомобіль оглянуть і сфотографують, задокументують всі достоїнства і недоліки і тут же виставлять на внутрішній аукціон.
 3. Сотні автодилерів, які співпрацюють з нами, візьмуть участь у торгах. Тому покупець обов'язково буде знайдений, а продаж Land Rover пройде в найкоротші терміни. Вже через 30 хвилин наші співробітники зможуть озвучити Вам найцікавішу цінову пропозицію.
 4. Ми надаємо повний юридичний супровід, позбавляючи Вас від необхідності відвідувати МРЕВ, нотаріуса і т. д. Все оформлення проходить в офісі компанії eTachki. Тут же, відразу після підписання договору, виплачується вся сума за автомобіль.
 5. Всі послуги для покупця абсолютно безкоштовні, прозорі і легальні, робота ведеться в повній відповідності з Законодавством України. Власник авто Land Rover в будь-який момент може відмовитися від продажу без будь-яких штрафів. Рішення продавати чи ні приймаєте особисто Ви.

Тисячі автовласників вже скористалися послугами сервісу eTachki.com®. Не пропустіть і Ви можливість продати Land Rover швидко, вигідно, без ризику і без особливих зусиль! 

На даний момент ми надаємо сервіс викупу автомобілів в наступних містах:  Київська область, Дніпровська область, Львівська область, Харківська область, Одеська область, Волинська область.