eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Daihatsu Move в Україні.

Терміновий автовикуп Daihatsu Move за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Daihatsu Move

Сервіс eTachki пропонує власникам унікальну можливість вигідно і швидко продати Daihatsu Move L900. Вибравши Daihatsu Move L900 в списку доступних машин, вже протягом тридцяти хвилин Ви отримаєте кілька пропозицій. На порталі є можливість зробити безкоштовну оцінку автомобіля Daihatsu Move. Фахівці проаналізують не тільки марку машини, але і рік її випуску. Оцінка проводиться, грунтуючись на загальних даних, отриманих від власника, а також на ринковій інформації про авто і його стані. eTachki спеціалізується на покупці абсолютно будь-яких модифікацій вашого автомобіля. Ми не тільки допоможемо швидко продати Daihatsu Move L900, але також гарантуємо безпеку і справедливість угоди. Продаж автомобіля здійснюється швидко і без жодного ризику для Вас. На відміну від інших ресурсів, тут Вам не доведеться платити за розміщення оголошень. Ви зможете уникнути зайвих витрат і інших турбот, пов'язаних з продажем транспортного засобу. Все, що потрібно від клієнта - це три простих кроки. Проведіть оцінку у наших фахівців в онлайн-режимі, отримайте дані про запропоновану вартість і, нарешті, отримайте готівку прямо у руки після здійснення угоди.

Щоб найбільш вигідно продати Daihatsu Move L900, ми пропонуємо клієнтам детальну оцінку автомобіля в одному з наших місцевих відділень. Фахівці оглянуть машину, оцінять зовнішній вигляд, стан двигуна, салону, додаткові модифікації  (кондиціонер, опускання скла і інші) і навіть виконають тест-драйв, щоб побачити авто в роботі. Вказавши всі особливості автомобіля, Ви відразу ж допоможете підняти його вартість у дилерів. Для більш успішного продажу, наші фахівці не тільки оглянуть машину, але також зроблять привабливі фотографії, і виставлять їх на аукціоні. В ході продажу за Ваше авто будуть запропоновані ставки, після чого нами буде обрана найбільш вигідна для Вас. Після закінчення оціночних робіт, машина відразу ж потрапляє на аукціон, де в найкоротший час здійснюється її продаж.

eTachki є найвигіднішим сервісом для продажу Daihatsu Move L900, оскільки наша команда подбала про те, щоб тільки найкращі дилери України мали можливість оцінити і придбати Вашу машину. Вам більше не доведеться витрачати час у пошуках покупця уживаного автомобіля. Більш того, дилери готові придбати Вашу машину за найбільш вигідною ціною, адже більше не потрібно їздити по країні і авторинках у пошуках підходящих варіантів, витрачати час і гроші. Зручно влаштувавшись в своєму офісі, вони швидко і з комфортом купують авто з пробігом. Перед безпосереднім здійсненням угоди, ми обов'язково зв'яжемося з Вами для узгодження продажу. Якщо сума, запропонована за автомобіль, Вас влаштовує, то купівля-продаж здійснюється негайно. Оформлення угоди теж не зажадає від Вас абсолютно ніяких вкладень.

eTachki надає вам прекрасну можливість заощадити час і гроші. Будь-який інший спосіб продажу вживаного авто займе в середньому два місяці, а в деяких випадках і більше. При цьому деякі інтернет-дошки і автобазари платні. Власникам довелося б постійно стежити за актуальністтю оголошення, і періодично відвідувати сайт для оновлення. Продати Daihatsu Move L900 на нашому порталі ви зможете набагато простіше і швидше. До того ж, ми позбавимо Вас від постійних несвоєчасних дзвінків по оголошенню і поїздок на авторинки. Замість цього Ви зможете в будь-який зручний час подати заявку на оцінку, і вже протягом півгодини отримати пропозиції про покупку. Співпрацюючи з нашим сервісом, клієнти ніколи не потраплять до рук шахраїв. Ви можете бути спокійні за свої гроші, адже ми працюємо тільки з перевіреними автодилерами. Нарешті можна залишити в минулому турботи, клопоти і додаткові витрати. При наявності всіх необхідних документів на машину, будь-який наш клієнт продасть б/у машину за 30 хвилин! Ми гарантуємо мінімум формальностей при оформленні угоди. Швидко і просто продати Ваш автомобіль Ви зможете тільки разом з eTachki.