eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продати Daihatsu Ceria в Україні.

Терміновий автовикуп Daihatsu Ceria за 30 хв | Онлайн-аукціон Etachki

Дізнайтесь попередню вартість авто

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

І все це БЕЗКОШТОВНО!

ЧОМУ ПРОДАЮТЬ АВТО ЧЕРЕЗ ETACHKI?

Швидкість
Всього 30 секунд для оцінки вашого авто на сайті, огляд на відділенні та через 30 хвилин ми озвучуємо вам кращу ціну.
Гарантія кращої ціни
Сотні дилерів змагатимуться за вашу машину, а отже вам гарантовано кращу пропозицію!
Зручність та безпека
Вам не потрібно спілкуватись с незнайомими перекупниками – ви отримуєте комплексний сервіс у нас: оформлюємо усі необхідні для продажу документи, одразу видаємо гроші.
Надійність
Більше 40 000 власників авто з різних міст України вже скористалися нашим сервісом.

Останній продаж Daihatsu Ceria

На сьогоднішній день автомобільний ринок стрімко розвивається, що несе в собі не лише позитивні моменти, а й ризики при продажу вашого Daihatsu Ceria. Навіть досвідчений автовласник має досить велику ймовірність натрапити на шахраїв або ж отримати не достойну ціну за свій автомобіль.  Ми ж готові виступити гарантом безпеки при продажу вашого авто. Вам не потрібно чекати поки з’явиться покупець чи шукати його самостійно, оскільки, наш сервіс eTachki.com працює по унікальній моделі онлайн-аукціону, що дозволяє вам за короткий термін показати ваш більше ніж сотні дилерів з усієї України та отримати найкращу ціну.

У випадку, коли ви самостійно шукаєте покупця ви ніяким чином не захищені від ризиків, пов’язаних з його продажем такими як незаконність угоди, фальшиві купюри чи недостойна ціна, тому наш сервіс eTachki.com створений для того, щоб наші клієнти могли безпечно  продати свій автомобіль. Ми допомагаємо економити ваш час та нерви і даємо вам можливість продати ваш Daihatsu Ceria вигідно і без лишніх затрат,  пов’язаних з самостійним продажем автомобіля.

Вся процедура оцінки авто займає не більше 30 хвилин, здійснюється професіоналами  і проходить в такій послідовності:

1. Наші менеджери назначають вам зустріч на будь-який зручний для вас час.
2. На наступному етапі наші спеціалісти проводять оцінку вашого автомобіля, розміщують фото вашого авто на закритому онлайн-аукціоні  і вже через 30 хвилин пропонують вам найкращу ціну від наших дилерів.
3. Якщо ціна озвучена нашими спеціалістами вам підходить то ми готові зразу ж викупити ваш автомобіль. У цьому випадку ми виступаємо гарантом законності при покупці вашого Daihatsu Ceria.

Участь в онлайн-аукціоні безкоштовна і дає вам гарантію того, що за ваш автомобіль буде запропоновано найкращу ціну від дилерів зі всієї України. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови. Сервіс eTachki.com це не лише найкращі цінові пропозиції на ринку автомобілів, а й професійний підхід до оцінки вашого Daihatsu Ceria, саме завдяки зручності і безпечності наш сервіс являється одними з найкращих на ринку автомобілів в Україні. Тому обираючи наш сервіс для продажу вашого Daihatsu Ceria Ви будете впевнені в тому, що продаєте ваш автомобіль безпечно і за найкращу пропозицію на ринку автомобілів.