Львів-1: Продаж бу авто

eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Відділення

Зручне місцерозташування, щоб продати свій автомобіль

м. Львів, вул. Стрийска, 98а

До відділення eTachki.com у Львові дуже легко дістатись. Наш персонал забезпечує максимально високий рівень обслуговування і завжди купує Ваш автомобіль за справедливою ринковою ціною, у той же час роблячи весь процес комфортним і швидким. Визначте скільки коштує Ваш автомобіль за допомогою нашого безкоштовного інструменту онлайн-оцінки. Це займе не більше хвилини, а Ви вже будете знати, скільки приблизно заплатять за Ваш автомобіль. Призначте зустріч сьогодні, зв'язавшись з нашим ЛЬвівським відділенням прямо зараз!

Натисніть тут для пошуку нашого відділення на мапі. 


Як дістатися до eTachki.com®

 

У мене є кілька питань щодо продажу мого автомобіля. Чи можу я поговорити з кимось?

Ми розмістили відповіді на найбільш актуальні питання в розділі ЧаПи нашого сайту, але, якщо є така необхідність, Ви можете зателефонувати співробітнику за телефоном (067) 52-121-25 протягом робочих годин, що вказані праворуч.

Використовуєте супутникову навігацію, щоб продати свій автомобіль у Львові?

Якщо Ви використовуєте супутникову навігацію, щоб знайти нас, краще зазначати повну адресу:

м. Львів, вул. Стрийска, 98а.

Що станеться, коли я приїду, щоб продати свій автомобіль?

Вас зустріне співробітник відділення № 1 у Львові. Він, в першу чергу, перевірить Ваші документи, щоб підтвердити Ваше право на продаж цього автомобілю. Потім він проведе короткий огляд Вашого автомобіля, щоб перевірити його стан. Це, зазвичай, займає близько десяти хвилин, і Ви можете супроводжувати нашого спеціалістав цей час.

Як я зможу дістатися додому, після того, як продам свій автомобіль?

Ми не надаємо транспорт після покупки автомобіля, так що буде гарною ідеєю, якщо ви заздалегідь домовитесь з другом або членом сім'ї, щоб Вас підвезли. У співробітника філії також є список громадського транспорту в цьому районі.

Коли я отримаю свої гроші після продажу автомобіля?

Як тільки Ваш автомобіль буде оглянутий і ціна узгоджена, ми готові укласти угоду, і розрахуватися з Вами готівкою, в будь-якій зручній для Вас валюті.

Львів-1
Керівник відділення

Дмитрий

Адреса

м. Львів, вул. Стрийска, 98а

Телефон

0(800)330-877

Email

questions@etachki.ua

Розклад

(крім офіційних вихідних)

ДеньГодини
пн - пт09:00 - 18:00