eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продаж автомобілів в Львові та регіоні

Зручне місцерозташування, щоб продати свій автомобіль

Адреси відділень:

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

 

Продати авто у Львові – завдання не з легких! Це прекрасне місто є не тільки культурним та освітньо-науковим центром Західної України. Він ще й виступає у ролі «європейської брами» нашої країни, будучи потужним транспортним і торговим вузлом. І всі ці фактори призвели до щільної насиченості львівських вулиць відносно дешевими машинами на єврономерах. Тому швидко продати авто з пробігом по українських дорогах і при цьому отримати за нього справедливу ціну дуже складно.

Зіткнулися з такою проблемою? Не витрачайте час на дошки оголошень та газети, не віддавайте авто за безцінь нахабним перекупникам. Не ризикуйте, виїжджаючи на зустрічі та передпокази свого транспортного засобу невідомим людям. Звертайтеся у відділення «еТачки» м. Львів і ми за 1 день знайдемо покупця на автомобіль, допоможемо з оформленням всіх необхідних документів і виплатимо гроші одразу за фактом підписання договору продажу!

Сервіс «eTachki.com» – що це?

Наш сервіс на сьогоднішній день не тільки самий перший онлайн-аукціон України для автомобілів з пробігом. Він при цьому ще й найефективніший – для будь-якого автомобіля ми знайдемо покупця буквально за 30 хвилин. Такої швидкості і 100% результату не зможе гарантувати жоден інший спосіб продажу!

Як працює «eTachki.com» Львів?

Головна перевага продажу через онлайн-аукціон – величезна кількість зацікавлених учасників, адже ми співпрацюємо з сотнями автомобільних дилерів з усієї України. Ваше авто, потрапляючи на торги, розглядається і оцінюється фахівцями з усієї країни. Тому те, що у Львові продавалося б кілька місяців, тепер можна реалізувати за лічені хвилини!

Чому варто звернутися у відділення «еТачки» Львів?

 1. Простота: зайдіть на наш сайт і дізнайтеся приблизну середньоринкову вартість автомобіля, забронюйте зручний час для зустрічі у відділенні і приїжджайте! Вас будуть чекати експерти, які проведуть швидкий, але ретельний огляд, сфотографують авто і виставлять його на внутрішній аукціон.
 2. Швидкість: за результатами півгодинних торгів буде озвучено максимальну ціну, що запропонована за машину. Подальше оформлення також не займе багато часу – наші співробітники нададуть повну юридичну підтримку, допоможуть скласти договір продажу, оформити папери і тут же виплатять гроші за договором.
 3. Інформативність: при необхідності, наші співробітники можуть підказати, як підготувати ТЗ до продажу, щоб збільшити його вартість. Багато корисних порад і новин автосвіту можна прочитати в нашому блозі.
 4. Доступність: всі послуги, що надаються, для Вас абсолютно безкоштовні, не потребують внесення будь-яких застав, не накладають жодних зобов'язань.
 5. Прозорість: остаточне рішення з приводу продажу авто приймаєте Ви особисто, відмовитися від подальших кроків можна на будь-якому етапі (передумали продавати, знайшли покупця самі, не влаштувала запропонована сума тощо). Ніяких штрафів або претензій з нашого боку до Вас з цього приводу.

Хочете швидко продати автомобіль у Львові – зробіть кілька простих кроків:

 • дізнайтеся приблизну вартість Вашого авто, оцінивши його онлайн на нашому сайті;
 • забронюйте зручний для Вас час і місце, щоб приїхати до нас на огляд;
 • завітайте на зустріч у львівське відділення «еТачки».

Все легко, просто і швидко. А головне – абсолютно легально, повністю відповідає законодавству України. Приїжджайте і переконайтеся, що продати авто з eTachki.com у Львові можна не тільки швидко, але і вигідно!