eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Продаж автомобілів в Києві та регіоні

Зручне місцерозташування, щоб продати свій автомобіль

Адреси відділень:

ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ?

5 простих кроків до продажу Вашого авто

 1. Проста онлайн форма

  За 30 секунд ви відповідаєте на кілька питань для оцінки авто від нашого сервісу.

 2. Забронюйте зустріч

  Виберіть зручний для вас час і одне з відділень для зустрічі з нами.

 3. Швидкий огляд

  У призначений час ви приїжджаєте до нас на огляд, де ми оцінимо стан авто.

 4. Торги

  Протягом 30 хвилин ми збираємо пропозиції від сотень дилерів з усієї України, які торгуються за ваше авто.

 5. Продаж авто

  Ми озвучуємо вам кращу ціну, супроводжуємо оформлення угоди, ви відразу ж отримуєте гроші за авто.

 

Ритм столичного життя набагато вищий та швидший, ніж провінційне затишшя. Тут кожен розуміє, що час – найцінніший ресурс, і витрачати його на марну метушню не можна. Продати авто в Києві – завдання не з легких, ринок машин з пробігом перенасичений. Для будь-якої марки і моделі можна знайти часом більше сотні варіантів. Для того щоб не загубитися в лавині оголошень і швидко продати авто, зверніться у відділення «Етачки» в Києві!

Наша компанія працює по моделі онлайн-аукціону, надаючи не лише широке охоплення зацікавлених покупців, але й юридичний супровід до самого моменту продажу та отримання грошей за автомобіль. Скористайтесь можливістю швидко і без клопоту продати авто у Києві через аукціон «Етачки», оцініть по достоїнству всі переваги цього способу реалізації старого ТЗ!

У чому ж перевага продажу авто у відділеннях eTachki Києва?

 1. Швидкість, висока кваліфікація та оперативність роботи всіх співробітників;
 2. Весь пакет послуг безкоштовний для власника автомобіля навіть у тому випадку, якщо він з якихось причин передумає і відмовиться від продажу;
 3. Сервіс ідеальний для випадків термінової реалізації ТЗ;
 4. Ми знайдемо покупця на авто будь-якої марки та моделі;
 5. Співпраця з нами економить час і сили власника, дозволяючи знайти реального покупця і оформити угоду менш ніж за 1 робочий день!

Хочете швидко продати автомобіль в Києві – зробіть кілька простих кроків:

 • дізнайтеся приблизну вартість Вашого авто, оцінивши його онлайн на нашому сайті;
 • забронюйте зручний для Вас час і місце, щоб приїхати до нас на огляд;
 • завітайте на зустріч у найближче київське відділення.

Там на Вас чекатимуть наші фахівці, які проведуть огляд і попереднє оцінювання машини, зроблять якісне і інформативне портфоліо для залучення покупців. Якщо хочете отримати максимально можливу суму, то прислухайтеся до порад наших експертів – вони підкажуть недоліки, які варто виправити, і технічні нюанси, що впливають на кінцеву вартість. Якщо ж часу або бажання щось виправляти немає, то інформація про автівку відразу виставляється на внутрішній онлайн-аукціон компанії «eTachki».

Торги по кожному лоту тривають всього 30 хвилин, але покупець обов'язково буде знайдений на кожне авто! Секрет в тому, що кожен день в аукціоні беруть участь не тільки покупці з Києва, але й найбільші автомобільні дилери зі всієї України. Саме це гарантує високу ефективність роботи сервісу і 100% успішність продажу. Вже через 30 хвилин Ви почуєте найкращу пропозицію про покупку Вашого авто! Якщо ж ціна здасться Вам недостатньо високою, ми проведемо розширений, 24-х годинний, аукціон. Це дозволить більшій кількості потенційних покупців ознайомитися з Вашим автомобілем і зробити свої ставки. Ця можливість також входить в пакет послуг eTachki і не вимагає яких-небудь додаткових вкладень або дій з Вашого боку. Результати торгів будуть озвучені по телефону, і тоді вже зможете прийняти зважене рішення про продаж авто.

Але і на цьому наше сприяння Вам не закінчується – співробітники компанії eTachki® у відділеннях Києва допоможуть оформити угоду продажу за усіма законами України. Це позбавляє продавця від необхідності відвідування різних контор та інстанцій, зустрічей з покупцем і додаткових оглядів, поїздок на різні СТО тощо. Погодьтеся, позбавлення від усіх цих процедур істотно економить час і нерви. А гроші за автомобіль в повному обсязі будуть виплачені відразу після підписання договору.

Зверніться в будь-яке відділення eTachki в Києві і переконайтеся – продати авто в цьому місті з нами легко, вигідно і надзвичайно швидко! Від прийняття рішення про продаж до отримання готівки за авто – всього кілька годин!