eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Як це працює

Якщо Ви вирішили скористатися нашим сервісом і продати Ваш автомобіль, ми допоможемо Вам це зробити швидко і зручно. Використовуйте можливістю розрахувати вартість Вашого автомобіля на нашому сайті і менше ніж за хвилину отримаєте ці дані.

  1. БЕЗКОШТОВНА
    онлайн оцінка*

  2. Призначення зустрічі

  3. Отримання готівки

* Оцінна вартість надана у вигляді попереднього розрахунку виключно з метою інформування і не є пропозицією від сервісу eTachki.com® про придбання того чи іншого транспортного засобу. Називаючи оцінну вартість, ми керуємося обмеженою інформацією, яку отримуємо від Вас в мережі Інтернет, а також ринковою інформацією про Ваш автомобіль, яка може бути обмеженою в залежності від марки, моделі та року випуску. Оцінна вартість може бути скоригована на розсуд сервісу eTachki.com® в будь-який час, в тому числі до або під час огляду транспортного засобу в нашому місцевому відділенні. Підтверджуючи свою згоду на отримання оцінної вартості, Ви погоджуєтеся з нашими Умовами Використання.

Крім оцінної вартості Вашого автомобіля на сайті, буквально через кілька хвилин після заповнення основної інформації у формі, Ви отримаєте електронного листа з безкоштовним попереднім розрахунком ціни на Ваш автомобіль, після чого до гарантованого продажу Вашого автомобіля Вам залишиться зробити лише один простий крок. Якщо Вас влаштовують запропоновані умови, Ви можете відразу ж на сайті призначити зустріч у нашому найближчому відділенні куди Ви доставите Ваш автомобіль. Вже через кілька хвилин Ви отримаєте електронною поштою лист з підтвердженням призначеного Вами часу і місця зустрічі; крім того, Вам зателефонує співробітник, який відповість на будь-які питання, які можуть у Вас виникнутиПотім наші експерти у Вашій присутності проведуть візуальний огляд Вашого автомобіля для підтвердження інформації, яку Ви передали нам електронним способом, заповнюючи форму оцінки на сайті. Після перевірки стану автомобіля Ви маєте можливість відразу ж оформити угоду і отримати готівку.