eTachki - Купимо ваше авто за 30 хвилин!

або

Про нас

Завдяки нашому сервісу будь-який продавець уживаного автомобіля відтепер може продати автомобіль швидко, комфортно та за максимальною ціною!

Сервіс eTachki представляє перший в Україні онлайн-аукціон з продажу автомобілів з пробігом. Що таке онлайн-аукціон і як він працює?

Онлайн-аукціон це форма продажу, при якій вся необхідна для покупця інформація про автомобіль розміщується на спеціально розробленому для цього сайті, де сотні зацікавлених покупців, протягом 30 хвилин роблять ставки і змагаються за Ваше авто. Ми вибираємо пропозицію з найбільшою сумою і озвучуємо її Вам. У тому випадку, якщо ціна Вам підходить, ми на місці оформляємо угоду купівлі/продажу. Участь в такому аукціоні для власника уживаного авто абсолютно безкоштовне і ні до чого Вас не зобов'язує. Продавати машину чи ні вирішуєте тільки Ви.

Хочете взяти участь - зробіть кілька простих кроків:
- дізнайтеся середньоринкову вартість Вашого авто, оцінивши його онлайн на нашому сайті;
- забронюйте зручні для Вас час і місце, щоб приїхати до нас на огляд;
- приїжджайте на зустріч в одне з 10-ти відділень по всій Україні. І це все!

Далі, в ході зустрічі, кваліфікований фахівець огляне Ваше авто, зафіксує його технічний стан, зробить фотографії, відео і уточнить у Вас всю необхідну інформацію, яка допоможе покупцям зробити правильні ставки. Ви зможете стежити за ходом онлайн-аукціону в комфортному офісі з Wifi. Всього через 30 хвилин наш співробітник озвучить Вам максимальну ставку, зроблену за час проведення аукціону.

Якщо ціна Вам підходить, ми в той же день оформлюємо угоду. Якщо ціна Вас не влаштовує (на жаль, і так буває), то ми запропонуємо провести повторний 24-х годинний аукціон, що б більше учасників торгів змогли зробити ставки на Ваше авто. Вся участь абсолютно безкоштовна, і Ви не обмежені в самостійному пошуку клієнтів через дошки оголошень або знайомих. Рішення продавати авто чи ні за озвученою нами ціною приймаєте тільки Ви!

Такий формат вже популярний по всій Європі, так як забезпечує максимально швидкий і комфортний продаж автомобіля! Більш 40000 автовласників з усієї України вже скористалися нашим сервісом. Спробуйте і Ви!

НАШІ ВАКАНСІЇ